Facebook Video Video Marketing

Filmy w jakości HD w końcu w systemach Android

Posiadacze iPhonów korzystają z tej funkcji od dwóch lat, natomiast na wersję na Androidzie należało trochę zaczekać. Właśnie teraz na urządzeniach z systemem Android została zaktualizowana aplikacja Facebook, dzięki której możliwe jest uploadowanie filmów video w jakości HD.  Jakie jeszcze inne funkcje zamierza wprowadzić popularny portal społecznościowy?

Najnowsza aktualizacja aplikacji Facebook z numerem 105 umożliwia uploadowanie video w jakości HD. Funkcja ta na iOS dostępna jest już od ponad dwóch lat, jednakże w systemach z Androidem nie została jeszcze wprowadzona. Facebook jednak zlitował się nad użytkownikami i, po długim czasie, zgodził się na nową funkcję podczas aktualizacji aplikacji. Funkcję możemy włączyć w ustawieniach. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk Dodawaj filmy w jakości HD.

Facebook testuje przy tym jeszcze inne funkcje. Jedną z nich jest możliwość zapisywania filmów, które będziemy mogli później obejrzeć czy też oglądanie filmów w okienku. Trwają również testy dotyczące zmiany w powiadomieniach oraz ustawieniach rozdzielczości.

Niektórzy użytkownicy już teraz mogą zapisywać filmy video w trybie offline. Jednakże zaznaczyć należy iż większość funkcji nadal znajduje się w fazie testów i jest dostępna tylko dla niektórych użytkowników.

Bądź zawsze na bieżąco z nowinkami ze świata marketingu internetowego i polub nasz profil na FB Master Marketing.

Autor: Marzena W.

You may also like
Zainspiruj odbiorców swoją kreatywnością Adobe Spark Wideo
YouTube Poznaj najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy z domu