Google Offline Nowosci Google

Googlowanie w trybie offline

Chcesz coś znaleźć w Internecie, ale nie masz zasięgu? Aplikacja Google przychodzi z pomocą do osób, które często mają problemy z połączeniem. Od teraz Google umożliwia wyszukiwanie treści w trybie offline, dzięki czemu użytkownicy będą mogli wykorzystywać nową opcję nawet wtedy, gdy nie mają połączenia z Internetem.

Czy naprawdę możemy wyszukiwać treści bez połączenia z Internetem? Tak i nie. Nowa funkcja przeglądarki Google okaże się bardzo przydatna gdy, z określonych powodów, zostaniemy przeniesieni do trybu offline. Gdy stracisz połączenie z Internetem, Google zapamięta niedawno wyszukiwane przez Ciebie frazy oraz przedstawi je ponownie, gdy już połączysz się z siecią. Wyszukiwarka monitoruje stan Twojego urządzenia i gdy wykryje połączenie z siecią, automatycznie wyświetli wyszukiwane przez Ciebie treści. Co więcej, aktualizacja aplikacji nie będzie zużywała więcej transferu niż tradycyjne wyszukiwanie oraz nie wpłynie negatywnie na zużycie baterii w Twoim smartfonie.

Nowa funkcja przeglądarki Google jest dostępna tylko i wyłącznie na urządzeniach z systemem Android. Korzystanie z niej jest możliwe po wgraniu nowej wersji lub aktualizacji aplikacji w sklepie Play lub z pliku APK.

Bądź zawsze na bieżąco z nowinkami ze świata marketingu internetowego i polub nasz profil na FB Master Marketing.
Autor: Marzena W.

You may also like
Nowość Google Allo ! Konkurencja dla innych komunikatorów?