Allegro Świateczne Reklamy

A Ty czego szukasz w święta?

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. To również czas, w którym powstają nowe spoty reklamowe oraz kampanie związane z tym magicznym okresem. Świąteczna reklama Allegro pt. “Czego szukasz w Święta” z podtytułem Angielski jest jednym z najbardziej pomysłowych i najpopularniejszych spotów w sieci. W niecałe 2 tygodnie ta wzruszająca historia zdobyła już ponad 12 mln. wyświetleń na YouTube.

Czasami brakuje słów, by wyrazić to, co najważniejsze. W takim przypadku trzeba się ich po prostu nauczyć” – te słowa zmieszczone pod nową reklamą firmy Allegro są najtrafniejszym opisem całego trzyminutowego filmu. Świąteczna kampania Allegro pt. “Czego szukasz w Święta”, od dnia premiery, podbiła cały świat stając się tym samym najpopularniejszym spotem reklamowym mijającego roku.

Opowieść wigilijna

Świąteczna kampania Allegro została przedstawiona niczym baśń. To historia starszego mężczyzny, który postanawia nauczyć się języka angielskiego po to, aby móc odwiedzić swoją rodzinę w Święta Bożego Narodzenia. Reklama pokazuje, że języków obcych można nauczyć się w każdym wieku oraz uświadamia widzów, iż rodzina jest najważniejsza. Ponadto bawi, wzrusza, inspiruje oraz zachęca do działania. Jest to jedna z tych kampanii, której celem nie jest sprzedaż produktu, a kreowanie wizerunku całej marki. Historia starszego mężczyzny kupującego słownik na Allegro pokazuje, iż firma pomaga ludziom pokonać ograniczenia oraz spełnić marzenia, tym samym staje się dla klientów receptą na szczęście.

Doceniona na całym świecie

Nowa kampania świąteczna pt. “Czego szukasz w święta” została doceniona przez media i Internautów na całym świecie. Pochlebne opinie na temat spotu zamieszczono w najbardziej prestiżowych zagranicznych dziennikach tj.:  „The Huffington Post”, „The Independent”, „The Sun”, „The Daily Telegraph” oraz “USA Today”. Także “Buzzfeed” i “Mashable” – dwa najchętniej czytane portale rozrywkowe pozytywnie wypowiedziały się o świątecznej reklamy. Także amerykańska stacja telewizyjna NBC nagrała materiał na temat spotu. Autorzy zagranicznych mediów zgodnie uznali, iż bożonarodzeniowy spot reklamowy jest autentyczny pełny ciepła, humoru oraz wzruszających momentów. Jest to również pięknie opowiedziana historia oraz doskonale wykonany i zmontowany film, który na długo pozostanie w pamięci widzów.

Allegro to po prostu szczęście

Firma Allegro przyzwyczaiła już nas do oryginalnych pomysłów i świetnie przygotowanych kampanii. Wszystkie spoty reklamowe cieszą się dużą popularnością wśród Internautów. Świadczy o tym chociażby liczba wyświetleń na YouTube. Najnowszy spot reklamowy Allegro jest jednak hitem Internetu. Nie jest to zwyczajna reklama marki, której celem jest pozyskanie największej liczby klientów. Wizja Allegro opiera się głównie na tym, aby użytkownik utożsamiał się z firmą. Allegro bazuje na pokazaniu, że nie produkt jest najważniejszy, a wartości takie jak: rodzina, szczęście i poświęcenie. A jak Tobie podoba się nowy spot reklamowy?

Bądź zawsze na bieżąco z nowinkami ze świata marketingu internetowego i polub nasz profil na FB Master Marketing.

Autor: Marzena W.

You may also like
TOP 3 – świateczne reklamy z przesłaniem