Facebook Ads Facebook Video

Zainspiruj odbiorców swoją kreatywnością Adobe Spark Wideo

Filmy wideo na Facebooku mają znacznie większą siłę oddziaływania niż zdjęcia i posty. Komunikacja z użytkownikami poprzez filmy wideo pozwala do nich szybko  nich szybko oraz skutecznie dotrzeć. Tego typu treści przyciągają wzrok a także zwiększają zaangażowanie odbiorców. Jednym z narzędzi, dzięki któremu możliwe jest tworzenie krótkich filmów jest program Adobe Spark Wideo.

Nie trzeba być zawodowym filmowcem, aby stworzyć dobry i interesujący film. Program Adobe Spark Wideo umożliwia tworzenie krótkich animowanych filmów oraz tworzenie odpowiedniej grafiki. Wszystkie te elementy mają na celu motywowanie, inspirowanie oraz angażowanie grupy odbiorców.

W aplikacji Adobe Spark Wideo możemy dowolnie przebierać w różnego rodzaju animacjach, ponieważ mamy do wyboru aż 25 tys. obrazków. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić oraz wzmocnić przekaz, możliwe jest dołączenie do filmu naszego zdjęcia. Na koniec dodajemy ścieżkę dźwiękową, która najbardziej pasuje do stworzonego przez nas filmu.

Projekty są automatycznie synchronizowane w całej sieci lub aplikacji iOS. Dodatkowo możemy podzielić się naszym filmem na wybranym portalu społecznościowym, za pośrednictwem poczty elektronicznej jak również poprzez SMS-y.

Twórcy aplikacji Adobe Spark Wideo podkreślają, iż nie trzeba być profesjonalnym filmowcem aby nagrywać i montować profesjonalne filmy.Aplikacja z powodzeniem jest wykorzystywana przez studentów i pedagogów, małe przedsiębiorstwa, organizacje non-profit i innych, którzy mają pomysł na opowiedzenie ciekawej historii.

Bądź zawsze na bieżąco z nowinkami ze świata marketingu internetowego i polub nasz profil na FB Master Marketing.

Autor: Marzena W.

You may also like
Facebook Lead Ads nowy wymiar Reklam
Filmy w jakości HD w końcu w systemach Android